Hizmetlerimiz

24 Saat Güvenlik

Rezidanslarımızın güvenliği 24 saat kayıt yapan güvenlik kameraları ve güvenlik görevlileri ile sağlanmaktadır.

Etüd Salonu
Öğrencilerimizin 24 saat yararlanabileceği etüt salonumuzda araştırma yapabilecekleri bilgisayarlar mevcuttur.
Öğrenci Takip Sistemi
Rezidanslarımıza girişler parmak izi tanıma ile saglanmaktadır.Bu sayede giriş ve çıkışlar maximum güvenlikli olarak sağlanmaktadır.
Telefon
Bütün odalarımızda santrale bağlı telefonlarımız mevcut odalar arasında görüşme serbest dış hat bağlantısı sadece 1.derece yakınlarına rezidansımız tarafından aranarak bağlanmaktadır.
Kablosuz Internet

Rezidanslarımızda kalan öğrencilerimiz, odalarından 24 saat kesintisiz olarak internete bağlanabilmektedirler.

Spor Salonu

Rezidanslarımızda öğrencilerimizin yararlanabilecekleri çeşitli spor aletleri, kulanımına sunulmuştur.

Isınma & Sıcak Su

Rezidanslarımızda yaz-kış 24 saat kesintisiz sıcak su bulunmaktadır. Kış döneminde merkezi doğal gaz ile ısınma sağlamaktadır.

Bakım & Onarım

Oda ve ortak alanlarda meydana gelen bakım onarım gerektiren arıza vb. durumlara teknik departmanlarımız tarafından derhal müdahale edilmektedir.

Ulaşım

Rezidansımızın fakültelere servis imkanı vardır. Ancak isteyen öğrenci servissiz kayıt yaptırabilmekte servis ücreti fiyattan düşmektedir.

Valiz & Emanet Odaları

Öğrencilerimizin valizleri, Valiz ve Emanet Odasında, öğrencilerimizin ihtiyaçları olmadığı takdirde korunacaktır.

Dinlenme & Tv Salonu
Öğrencilerimizin arkadaşlarıyla beraber vakit geçirebilecekleri ve tv izleyebilecekleri ferah ve  24 saat kullanılabilen dinlenme ve Tv seyretme bölümü rezidanslarımızda hizmete sunulmuştur.
Kantin

Öğrencilerimizin zorunlu ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri her türlü gıda ürününün bulunduğu kantin işletmemiz bulunmaktadır.

Çamaşırhane

Rezidanslarımızda kalan bütün öğrencilerimizin kişisel çamaşırlarını yıkayabilecekleri Çamaşırhanemiz bulunmaktadır. Çamaşırhanemizde çamaşır makinaları, çamaşır kurutma makinası, ütü ve ütü masaları öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur. Çamaşırhane kullanımı ücretsizdir.

Servis Hizmeti

Öğrencilerimizin ders saatlerine göre ayarlanacak servisimiz, öğrencilerimizin üniversiteye daha rahat ulaşmalarını sağlayacaktır. İsteyen öğrencimiz servissiz kayıt yaptırabilmektedir.